PLATOVÉ PODMIENKY
Dievča je vyplácaná každé ráno po robote, tvoja výplata sa skladá z platenej služby, kedy ideš s klientom na izbu plus z konzumácie drinkov. Z hodiny s klientom máš 80€ , z polhodiny je to 45€ a z VIP izby kde ideš na dve hodiny je to 170€.Možnosť eskort s klientom s ktorým sa už poznáš na celú noc, a tam sa to pohybuje od 400 do 500€ na noc už pre teba, ale klient musí byť už náš zákazník, nie je možné si dievča objednať anonymne. Z drinkov máš minimum 5€(malý vínny nápoj) a maximum 50€(fľaša Dom Perignon).Existuje možnosť objednať aj nealkoholický nápoj, z ktorého máš 5€.

UBYTOVANIE

Si ubytovaná priamo v klube v samostatných izbách, kde si ubytovaná buď v 2 posteľových izbách, alebo v 3 posteľových izbách.Za ubytovanie sa strháva na jednu noc poplatok 10€.Tieto izby sú privátne, čiže na nich sa nepracuje.

STRAVOVANIE
Cez víkend sa u nás varí. Stravu máš zabezpečenú od nás zdarma v sobotu a nedeľu. Cez týždeň si stravu zabezpečuješ, buď formou objednania, alebo je možnosť si aj niečo uvariť. Máš k dispozícii vybavenú kuchyňu, kde máš možnosť si v chladiacich boxoch uložiť prípadne svoj nákup. Klub je priamo v centre, kúsok od hlavnej vlakovej stanice, kde máš rôzne obchody.

PRACOVNÉ POVOLENIE
Tento druh práce sa nevykonáva na pracovné povolenie. Medzi nami nie je pracovnoprávny vzťah. Na to aby si bola u nás legálne, tak ťa musíme zahlásiť na pobyt na magistrát mesta. Je to rovnaké ako keď si niekde na hoteli, tiež ta hotel hlási v cudzej krajine na pobyt. Rakúske úrady toto kontrolujú a plus od nás vyžadujú nech vám vybavíme potvrdenie o tom že ste zdravé. Na vybavenie takejto doktor karty vám vybavíme lekárku, ktorá vám prvýkrát urobí vstupnú prehliadku a potom keď ste v danom týždni u nás tak sa robí malá gynekologická prehliadka. Čiže raz do týždňa. Dane zo zárobkov neplatíte, tie platí majiteľ. Na Slovensku úrady nevedia o vašej činnosti či zárobkoch u nás.(Na vybavenie takejto doktor karty potrebuješ mať 2 ks fotografie, niečo ako na OP či Cestovný pas, ale nie je určený presný rozmer)

POŽIADAVKY
V prvom rade musíš byť plnoletá a to musíš mať viac než 19 rokov, nakoľko v Rakúsku sa plnoletosť berie až od 19 rokov. Hornú hranicu veku posudzujeme individuálne. Primeraný vzhľad, ktorý posúdi šéf na základe udania tvojej výšky a váhy, pomôže ak nám na email zašleš fotky tváre či postavy, ale nemusí byť nič erotické. Jazykové znalosti nevyžadujeme, máme slovenský personál, ktorý ti v začiatkoch pomôže. Uvítame aj začiatočníčky. Rozhodne túto prácu nevykonávajú samé modelky!!!

KLIENTELA
Klientelu máme zväčša stálu, fungujeme viac než 18 rokov. Klienti sú rakúsky páni najviac medzi 35 až 50 rokov. Slováci ku nám nechodia. Klienta je možné aj odmietnuť ak ti nie je sympatický, prípadne od teba chce niečo, čo na izbe nechceš urobiť. Vždy má posledné slovo dievča.

DOPRAVA K NÁM
Odvoz zvykneme dievčatám prvýkrát zabezpečiť zdarma autom, z Bratislavy pre Slovenky a z Brna pre Češky. Čas si určíš sama, podľa Tvojho príchodu vlakom či autobusom na stanicu. Spoje si treba pozerať na príchod v poobedňajších hodinách niečo medzi 14 až 18.oo hodinou. Keby si mala vážny problém, že sa nemáš ako dostať ani do Bratislavy, tak to treba povedať a v extréme to zariadime operatívne. Cestu naspäť, už riešiš sama individuálnou dopravou, dievčatá využívajú slovenských dopravcov, ktorý vozia aj opatrovateľky a podobné. Kontakt dostaneš. Do Bratislavy vyjde cesta z Grazu od nás cca 30€, ale oni sú schopný ta odviesť až domov na adresu.

DĹŽKA POBYTU
Chodí sa pracovať minimálne na dva týždne, môžeš aj dlhšie. Doma podľa potreby, ale pre nás ideálne ak pracuješ dva a dva doma. Ale vždy je to od tvojich možností. Samozrejme môžeš odísť kedy chceš, nie je medzi nami pracovnoprávny vzťah, ale ak bez vážneho dôvodu neodrobíš aspoň dva týždne, tak už sa nemôžeš ku nám vrátiť.

OBLEČENIE
Oblečenie si zabezpečuješ sama. Nie je možné pracovať v žiadnych nohaviciach, vždy musíš mať sukňu či šaty a topánky na podpätku. Ak nič také nemáš, tak sa dá určite ti dáko pomôcť priamo v klube.

NA VYCESTOVANIE POTREBUJEŠ
Potrebuješ termín, ktorý si dohodneš s nami, doklad totožnosti, ako je PAS či OP. Ak sa dá, treba si zobrať tie 2ks fotografií na tú doktor kartu(nepotrebuješ presný rozmer...dá sa aj z automatu). Je dobré mať kartičku zdravotného poistenia.
© SPOLOČNÍČKA-KONZUMENTKA.SK